הכנה למכרזים

Tender Preparation

נקסוס פתרונות מחשוב מסייעת ללקוחותיה להגדיר ולאפיין את האתגרים העמודים בפני הלקוח ואת הצרכים העסקיים, בטרם יציאה למכרז. התוצר של עבודתנו הינם מסמכי יציאה למכרז באיכות ורמת פירוט גבוהה, אשר לא נותנת מקום לאי-הבנות ונותנת בסיס רחב להשוואה בין הצעות שונות המתקבלות מידי המתחרים. בד בבד, גם המתחרים לא יופתעו מדרישות נרמזות או "שטחים מתים".


העסק העיקרי של לקוחותינו בדרך כלל אינו קשור לנושא המחשובי, שכן משאבי מערכות מידע נמצאים בשימוש כתומכי ייצור בלבד ולא מהווים מקור הכנסה בפני עצמם. כתוצאה מכך, לא פעם נוצר מצב בו היציאה למכרז, בעצם, מהווה סוג של העברת אחריות על האחר, המעורבת בוויתור כללי על נושא האפיון והבנת דרישות עצמית. משמעות הדבר הינה מאוד פשוטה - אפילו האפיון הראשוני של הפרויקט המוצע יהיה שונה לחלוטין ובלתי ניתן להשוואה איכותית. יתרה מכך, הפתרונות המוצעים על ידי המתחרים שלא תמיד מכירים מספיק טוב את השטח, יכולים לענות באופן חלקי אם בכלל על הדרישות האמיתיות של הלקוח!

עם ניסיון שרכשנו בפרויקטים שונים בתחום המחשוב התעשייתי, נקסוס פתרונות מחשוב מסייעת ללקוחותיה בבחינת האלטרנטיבות השונות לביצוע הפרוייקט, תוך כדי העברת הרקע הרלוונטי בתלום הטכנולוגיות העכשוויות והשיטות המקובלות בעולם בפרוייקטים דומים. הידע והניסיון, בשילוב הדרישות וההעדפות של הלקוח, מאפשרות הכנה של דוקומנטציה מקיפה המגדירה באופן מוחלט את הפתרון הרצוי. החל מהנקודה הזו, ניתן יהיה להשוות בקלות רבה את ההצעות של המתחרים השונים, שכן בסיס ההשוואה הינו אובייקטיבי לחלוטין.

מאמרים נוספים בנושא

לא נמצאו מאמרים בנושא