איסוף נתונים

Data Acquisition

ריכוז של שליטה ובקרה במערכות ומכונות יכול לייעל משמעותית את הייצור ולצמצם זמני השבתה. אך גישה למידע אודות ייצור מהרשת הארגונית בדרך כלל מהווה כלי חיוני  עבור רוב החברות. דמיינו לעצמכם במה יכולה לתרום אינטגרציה של מערכות ייצור עם מערכות מידע ארגוניות. נקסוס תסייע לך.


נקסוס פתרונות מחשוב מתמחה בהקמה של פתרונות אמינים ומאובטחים של איסוף נתונים מיישומי ייצור מגוונים. אנו מתמחים במערכות מרובות-רבדים, הכוללות בקרים מתוכנתים והתקני I/O, מערכות שו"ב ותצוגה בזמן אמת, וכן מערכות היסטוריות לשמירת נתונים לטווח רחוק. אנו משלבים ניסיון רחב-היקף במערכות מידע מצד אחד, ומערכות בקרה ואוטומציה מצד שני, על מנת לתת לכם את הפתרון המשלב את שני העולמות בצורה מושלמת, בכדי שיענה באופן מוחלט לדרישות ולציפיות.

עבור התקנות גדולות, אנו בדרך כלל מתכננים ומטמיעים מערכות בתצורת שרת-לקוח, המבוססות מחשבי PC תעשייתיים אמינים ויישומים שהוכיחו את עצמם במיטב הארגונים בעולם, וזאת תוך כדי התחשבות באמינות הפתרון ובאבטחת המידע. עבור מערכות מבוזרות, ככון בקרת אקלים ואיסוף נתונים מאתרים מרוחקים, נקסוס פתרונות מחשוב מציעה מגוון מערכות שליטה מרחוק, המבוססות על תקנים של 3G או תקשורת Industrial Wirles, לצורך איסוף מידע למקום מרכזי.

שירותים ופתרונות

  • פתרונות הנדסיים בתחום איסוף נתונים
  • מערכות Remote DAQ, לשליטה ובקרה מרוחקת
  • אנליזה של נתונים והפקת דוחות
  • שירותי ארכיון ושמירת נתונים במקום מאובטח
מאמרים נוספים בנושא

LockStep ahead

היישומים הקריטיים של ארגונך ימשיכו לרוץ. בוודאות. ליישומים חיוניים ותומכי ייצור בתעשייה, כגון מערכות ניהול ייצור,...