וירטואליזציה של HMI/SCADA

HMI/SCADA virtualization

יישומי SCADA ומערכות ניהול ייצור נמצאות בשימוש רחב. ברוב המקרים, היישומים מותקנים על חומרה ייעודית, לרוב מחשבים תעשייתיים. עם כל היתרונות של שימוש במחשבים נפרדים להפעלת המערכות, קיימים גם חסרונות לא מעטים, כאשר התלות בחומרה של ספק מסויים (ולעיתים אף בדגם מסויים של חומרה) מהווה את העיקרי ביניהם.

טכנולוגיות של וירטואליזציה ומיזוג שרתים מביאות את החידוש המשמעותי ביותר לתחום שרתי ה-SCADA ומערכות ניהול ייצור - ומאפשרות, בין היתר, את ביטול התלות בחומרה פיזית מיושנת, זמינות גבוהה עקב יכולות המיגרציה של מכונות וירטואליות בזמן אמת, הליכי גיבוי ושחזור פשוטים ויעילים ועוד. אך הסבה של מערכות קיימות לתצורה הוירטואלית יכולה להיות משימה לא פשוטה בכלל.

לנקסוס פתרונות מחשוב ניסיון עשיר בהסבה של מערכות קיימות ותכנון מערכות חדשות בתצורה הוירטואלית. אנו מתמחים במערכות ניהול ייצור ובקרת תהליכים של חברות מובילות בתחום, כגון GE, Siemens, Allen-Bradley ועוד.

עם נקסוס פתרונות מחשוב, תוכלו בקלות להגיע לרמת זמינות גבוהה (מעל 99.999%) עבור יישומים קריטיים, ועדיין להישאר בגבולות תקציב קשיחים - ולהבטיח כי המחשוב ברצפת ייצור ימשיך לעבוד שנים רבות, וללא פחד מהיעדר של חלקי חילוף.

מאמרים נוספים בנושא

LockStep ahead

היישומים הקריטיים של ארגונך ימשיכו לרוץ. בוודאות. ליישומים חיוניים ותומכי ייצור בתעשייה, כגון מערכות ניהול ייצור,...