מיקור חוץ

Outsourcing

לא כל הלקוחות מתמחים בתחום המחשוב. יתרה מכך, בימינו, כאשר התמחות עמוקה הינה המפתח להצלחה של עסק, אפילו חברות טכנולוגיה מעדיפות להתמקצע ולהתרכז בתחום הפעילות העיקרי שלהן. ניתן לומר זאת כך: זה לא טעות להתרכז בעניין העיקר, ולהעביר סמכות לטיפול בנושאים אחרים לצוות מיומן.


הצוות שלנו מורכב ממומחים מוסמכים במגוון של טכנולוגיות. משמעות הדבר עבור הלקוח היא, שכל דרישה או התמחות תועבר לידיים הנכונות. יתרה מכך, ההתמחות הרחבה של העובדים שלנו מקטינ באופן משמעותי את הזמן הדרוש להתקאלמות ואינטגרציה של אנשי מיקור חוץ לצוות המשימה הראשי של הארגון שלכם.

אנו בנקסוס פתרונות מחשוב רואים את עצמנו אחראים באופן מלא לכל אחד ואחד בצוות. שיתוף מידע בין צוות העובדים זהו חלק ניכר מתהליך הלימוד העצמי שלנו, וכל מכשול שמתעורר בעבודת איש הצוות אנו רואים כאתגר אמיתי לכל החברה, עד שייפתר - ויהווה התחלה של תהליך הפקת לקחים ארגוניים - במטרה ללמוד מהטעויות או להשיג מצויינות בתחום.

לא משנה מהי סביבת העבודה, המומחים של נקסוס פתרונות מחשוב תמיד מוכנים לתת שרות מעל למצופה - החל ממשימות תמיכה טכנית Helpdesk ועד תחזוקה ושיפור של מערכי תקשורת ואחסון מתקדמים, ותשתיות מחשוב אחרות

מאמרים נוספים בנושא

לא נמצאו מאמרים בנושא