שירותים מנוהלים

Managed Services

באמצעות חטיבת השירותים המנוהלים של נקסוס פתרונות מחשוב תוכל להעביר חלק מן המשימות היומיומיות תחת ניהול של אנשי מקצוע, ועל ידי כך, מצד אחד, להבטיח איכות ללא פשרות במתן השירותים, ומצד שני, לייעל את הארגון שלך ולהתרכז במשימותיו האסטרטגיות.


להלן רשימה חלקית של שירותים מנוהלים שאנו מספקים ללקוחותינו

ניהול ותחזוקה שוטפת של מערכות

הפצת תוכנה וניהול טלאי תוכנה, ביצוע מעקב מצאי ותחזוקה שוטפת של תחנות עבודה ושרתים הינם רק חלק קטן מהמשימות היומיומיות שלעיתים קרובות נופלות על כתפיהם של אנשי מערכות מידע בארגון. בשיטת השירותים המנוהלים של נקסוס פתרונות מחשוב, אנו מאפשרים ללקוחותינו להעביר לידינו את האחריות לביצוע משימות רוטיניות, ועל ידי כך מצד אחד, לתת לארגון את הבטחון המלא הנדרש, ומצד שני לאפשר לאנשי מערכות מידע להתעסק במשימות אחרות. 

שירותי ניהול וניטור רשתות תקשורת

נקסוס פתרונות מחשוב מבצעת ניטור תשתיות תקשורת ושרתים בזמן אמת, ובאופן פרואקטיבי מתריעה על בעיות פוטנציאליות לפני שהן מפריעות לניהול העסק. אנשי התמיכה הטכנית שלנו נמצאים כאן 24 שעות ביממה על מנת לסייע בפתרון תקלות א לספק ייעוץ.

אבטחת מידע

אנו מספקם פתרונות מקיפים בתחום אבטחת המידע על מנת להבטיח כי העסק שלך ירוץ מסביב לשעון. על ידי הטמעה של מערכות אבטחת מידע מקיפות מבית היצרנים המובילים בתחום, הכוללות מערכות anti-virus, anti-spam, anti-malware, מערכות פיירוול וסינון אתרים, כמו כן מערכות מתקדמות של מניעת זליגה של מידע, הצפנת כוננים ומערכות anti-theft למחשבים ניידים ו וטלפונים חכמים

מאמרים נוספים בנושא

לא נמצאו מאמרים בנושא